Mobilní dům, variabilní a pohodlné řešení pro vás

Znáte mobilní dům? Určitě už jste o něm někdy slyšeli. Dům mnoha tváří a možností. Lze ho použít na několik způsobů a bydlet tak kvalitně, kdekoli a za super cenu.

karavana

Mobilní dům, tzv. mobilheim, je obdobné bydlení, se kterým se můžete setkat v různých amerických filmech či seriálech, je však mnohem komfortnější a útulnější. Lze ho tak použít jako chatku, zahradní bydlení, ale i stejně tak dobře ho můžete využívat jako plnohodnotné celoroční obydlí, záleží to pouze na vás.
V mobilním domku totiž najdete vše, co mají domy klasické, od kuchyně po WC. Nevěříte? Přijďte se podívat a přesvědčíte se o skutečnosti. Realita vás nadchne. Dokážeme zajistit vše, od návrhu po dovoz přímo na místo, které si vyberete https://www.lavarohouse.cz/.

Chatka, zahradní dome i celoroční bydlení, žádný problém

S mobilními domy máme dlouholetou zkušenost a jsme profesionálové v oboru, zajistíme pro vás tedy vše potřebné, kompletní servis je samozřejmostí:
· Výroba konkrétního typu domku
· Úprava terénu a dovoz domku na místo
· Zateplení i další drobné úpravy a opravy již stojících domků
Nejběžněji se s mobilním domkem setkáte jako s domkem zahradním, ale věřte, že i mnoho z vás už tento domek využívá jako celoroční bydlení. Proč také ne, je to komfortní a levné řešení, pro ty, kteří vlastní pozemek, ale nemají dostatek financí na postavení novostavby.

karavany

Levné, ale stejně dobré

Chcete-li i vy své bydlení řešit levnější, ale kvalitní cestou, mobilheim je pro vás ideální. Nebude vám chybět vůbec nic. Vše máte k dispozici, soukromí, koupelnu, kuchyň i WC, prostě vše, co máte v klasickém domě.
I z venkovní strany tento dům působí velmi hezky, vypadá zkrátka jako opravdový dům, do kterého by nikdo neřekl, že je mobilní. Proč ho tedy nevyzkoušet. I v mobilním domě můžete žít stejně pohodlně, jako v běžném bytě či domě.