Bezpečně i po nebezpečném městě

Každý den si můžete přečíst v novinách, že došlo k přepadení, nebo krádeži či dokonce loupeži. Začínáte mít obavy, protože se velmi často procházíte i ve večerních hodinách. Parky mohou být velmi rizikové, jelikož v hustých keřích mohou číhat nejrůznější agresoři, kteří vyhlížejí osamocené osoby. Vybavte se baterkou, ale ne jen tak ledajakou baterkou! Paralyzér baterka, to je ten předmět, který byste měli mít stále u sebe. Osvětlíte si cestu, ale zároveň budete připraveni, kdyby se na vás někdo chystal a snažil se vám ukradnout peněženku, nebo celou osobní tašku. Použití paralyzéru je zcela legální, pokud jste osoba starší osmnáct let. Je to však prostředek, který je potřeba využívat pouze pro vaši osobní ochranu. Dočasně ochromí útočníka a poskytne vám možnost k útěku do bezpečí a k přivolání pomoci.

terč

Dárek, který ukáže, že máte starost
Také každou chvíli narazíte na to, že nevíte co koupit svým blízkým? Hledáte malou pozornost, avšak nechcete koupit hloupost nebo zbytečnost? Darujte účinný prostředek sebeobrany, který vaše blízké ochrání i v případě, že u sebe nenosí střelnou zbraň a nejsou mistry bojových umění. Paralyzéry jsou výborným prostředkem pro sebeobranu. Pokud se často procházejí sami po městě i ve večerních hodinách, budou se cítit mnohem bezpečněji.

paralyzér

Paralyzér nemůže ublížit a jeho použití je velmi jednoduché. Vybrat si můžete z mnoha modelů s různým způsobem použití a v různém provedení. Vždy se však jedná o velmi malou investici, která vám však dává mnohem více. Dává vám pocit klidu a bezpečí, i když procházíte sami temným parkem. Nemůžeme vyloučit, že paralyzéry dokázali v mnoha případech dokonce zachránit život. Není však sporu o tom, že ochrání váš majetek a cítíte se s nimi mnohem sebejistěji. Vybavte vaše blízké do temných zimních večerů!