Skvělá zábava plná efektů


Hraní může mít celou řadu zajímavých podob. Pokud nejste vyloženě fanoušky virtuální zábavy a máte raději živější hry, možná vás osloví laser game.

Skvělá zábava plná efektů

Říká se, že kdo si hraje, tak nezlobí. Autor přísloví asi nikdy nepočítal s tím, že v budoucnu vynaleznou počítače a herní konzole, které bude nejen mládež, ale i mnozí dospělí okupovat od rána do večera. V posledních letech totiž počítače nejsou pouze dobrými pomocníky, které nám mohou poskytnout i trochu té dobré virtuální zábavy, ale i nástroje, které z nás mohou udělat závislé loutky, které mají potíže vstát od monitoru. A že by to mnozí někdy hodně potřebovali.

DSC_0203

Pokud máte pocit, že už před monitorem také trávíte více času, než by bylo zdrávo, možná je na čase to trochu změnit. Vydat se do virtuálního světa můžete konec konců kdykoliv, ale na to se trochu protáhnout si čas uděláte jen málokdy. A přitom to může být zábavné. V případě, že se toužíte pořádně rozhýbat, nechoďte běhat do parku nebo neosedlávejte kolo. Klidně můžete zajít do lasergame, kde se také pořádně zapotíte a dáte si do těla.

A jaký je rozdíl mezi tím po sobě střílet s kamarády ve virtuální a reálné aréně? No právě v tom fyzickém vytížení. Navíc se vám do těla vyplaví daleko více adrenalinu než během hraní na počítači. Samozřejmě, že tímto způsobem třeba nezhubnete, to byste to museli hrát několikrát týdně po dobu alespoň hodiny, ale to neznamená, že vás to nezabaví a že je to nezdravé. Ani ze samotného střílení nemusíte mít obavy. Nejedná se o žádné smrtící paprsky jako ve filmech. Světlo má podobnou sílu jako v baterce, takže vám nic neudělá.

labyrint (39)

Možná vás laser game zaujme natolik, že si ji budete chtít zahrát třeba každý týden. To je samozřejmě možné, ale musíte předběhnout s rezervací další konkurenty. Hlavně víkendy jsou totiž narvané. Jedná se totiž o velice oblíbenou záležitost, které přicházejí na kloub i lidé nad dvacet, nejen náctiletí. Vždy je tak dobré se objednat předem, jinak vás může potkat hořké zklamání v době všech zabraných arén.