Zajistí nám finance bezstarostný život?

Mnoho lidí má pocit, že pokud budou bohatí, tak budou mít bezstarostný život, nebudou muset nic řešit a zkrátka si života užijí plným douškem. Finance do jisté míry takový způsob života opravdu přinést mohou. Lidé říkají, že představa, kdy nemusí hledět na finance a mohou si jezdit na dovolené, kupovat co se jim líbí, nemusí sledovat při nákupu potravin slevy, tak je pro ně naprosto ideální. Stav je to dobrý, nebudeme si nalhávat, že ne. Každý by se chtěl mít dobře a finance tu svobodu zajišťují.
počítání bankovek.jpg
Naopak jsou lidé, kteří by nikdy nechtěli být bohatí a chtějí mít tak akorát peníze. Bojí se toho, že by měli hodně peněz, že by se z toho zbláznili nebo podobné věci. Jsou případy lidí, kteří vyhráli velkou částku peněz, najednou se jim celý jejich život změnit a oni se s tím nedokázali vyrovnat. Byli zvyklí na to, že si nemohou jen tak něco koupit a najednou mohou mít všechno, mohou si koupit byt, krásné auto, jezdit na dovolené. Psychika člověka je v tomto případě složitá a není od věci, pokud se taková věc stane, tak navštívit psychologa. Lidé, kteří se s tím neporvou, tak končí špatně, peníze za chvíli nemají nebo skončí na ulici. Mohou se z nich stát hráči a prohrát všechny peníze v hazardních hrách. Peníze totiž dokáží člověka opravdu ovládnou, dokáží ho hodně změnit a to, co by nikdy neudělal, tak najednou je pro ně schopen podstoupit.
zmuchlané peníze.jpg
Pokud se na to podíváme celistvě, tak zjistíme, že oboje je pravda. Peníze nám usnadní život, dovolí nám si obstarat vše, co chceme, žít si luxusně. Na druhé straně nás také mohou dostat tam, kam nikdo z nás nechce. Někteří lidé to nezvládnou tak, že si sáhnou až na život. Nepřehánějte to s penězi, snažte se žít život tak, jak chcete a co nejčestněji. Nedělejte kvůli penězům špatné věci, nestojí to za to. Finance vám nezachrání život, nevyléčí vás, nezajistí vám pravou lásku, ani pravé přátele. Držte se při zemi a věřte, že lidé, kteří mají hodně peněz mají svoje problémy také. Neřeší sice problémy, jako “obyčejný” člověk, ale svoje také musí řešit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup