Pravá kožená kabelka, pravý pocit elegance

Černá kožená kabelka crossbody

Nová kabelka? Jedině z novakabelka.cz! Krásné kabelky širokého výběru a mnoho dalšího právě na tomto e-shopu. Mimo krásných kožených kabelek lze v této sekci také nalézt záložku Pierre Cardin a plesové kabelky. Dále aktovky (dámské, pánské), tašky přes rameno, batůžky (dámské, pánské), cestovní tašky, peněženky, pásky, deštníky a šátky. V případě zájmu také dárkové poukazy v hodnotě od 500,- do 5000,-.

Jedněmi z nejkrásnějších kusů, které nesmí chybět v každém šatníku, jsou černé kožené kabelky crossbody Novakabelka. Jejich objemnost a stylové řešení se hodí na každou příležitost. Mezi nejprodávanějšími jsou Dalila Nera, Simonetta Nera, Debora Nera, Bosco Nero a menší kabelka přes rameno se zipy Luna Nera Secondo. Nezapomeňte, že barvy probouzí k životu, proto je v nabídce také například černá kabelka s červenými detaily Grana Nera Rossa nebo karamelovými detaily Grana Nera Camel, modrá kabelka Grana Blu Chiaro Camel, žlutá Bosco Gialla, tyrkysová Grana Tiffani, stříbrná Angola Argento či zlatá Angola Oro a mnohem více. Dokonce i tvary jsou různorodé, kupříkladu tvar srdce je zcela neobvyklý a Vašemu outfitu dodá špetku elegance.

Bosco Nero

Všechny kabelky jsou z kůže, která Vám může dělat parádu mnoho let. Stačí vědět, jak o ni pečovat, s čímž i novakabelka.cz ochotně poradí. Dle rad e-shopu postačí speciální krém s impregnací, kterým se kabelky ošetří během pár minut. Dále je důležité kůži nikdy neprat, pouze otírat navlhčeným ubrouskem. Zipy je dobré pomazat včelím voskem pro udržení funkčnosti a je to!

Dalila Nera

V případě zájmu o tuto značku je možné jej sledovat na instagramovém profilu novakabelka.cz, kde najdete spoustu fotografií kabelek a doplňků v praxi. Napsat jim můžete jak na instagramu, tak na facebooku či e-mailu. Samozřejmě je možnost zavolat či navštívit kamennou prodejnu v Panské ulici v Praze.