Kam s ním?


Skoro každý má více než jedno auto, a zejména lidé ve městech mají problém s parkováním. Ulice jsou jimi přecpané k prasknutí, a všichni řeší, kam s nimi, aby jich trošku ubylo a ulice vypadaly o něco lépe. Štěstí v neštěstí mají ti, kteří mají dům či nějakou zahradu, kam se dá umístit nějaký přístřešek na auto. Má celou řadu výhod, a u nás jej koupíte za opravdu velmi nízkou cenu.
Uvažujete o tom, že si přístřešek koupíte? Jeho koupí můžete jen získat.

dřevěná pergola

– Budete parkovat na svém pozemku – takže se nemusíte bát poškození auta
– Auto bude stát na dlažbě – sníží se riziko koroze podvozku
– Ochráníte ho před horkým sluncem, deštěm, sněhem, námrazou, kroupami a ptačím trusem

My se specializujeme na výrobu dřevěných výrobků. Z naší dílny pochází přístřešky na auta, pergoly, altány a dřevěné ploty a zástěny. Všechny naše výrobky jsou z masivu, a můžete si je u nás objednat jako stavebnici. Výrobky takto dáváme kvůli snadné přepravě. Montáž určitě zvládnete sami, protože je velmi snadná. Součástí každého výrobku jsou návody, takže to pro vás bude hračka a zvládnete to za pár hodin.

auto pod plachtou

Vybrat si můžete typ ukotvení a střešní krytinu. Je dobré mít nachystaný podklad – například zámkovou dlažbu či zpevněnou zem, protože auto by nemělo stát na trávě. Když už budete mít přístřešek, bylo by dobré, aby stálo na zpevněném povrchu. Tak ho ochráníte před korozí a poškozením seshora i zespod. Přístřešek může posloužit vašemu autu, ale můžete jej samozřejmě využít i jinak – na skladování věcí, nebo jako posezení. K posezení vám můžeme vyrobit například pergolu, kterou si můžete namontovat do prostoru a nebo přímo k domu. Výrobky vám můžeme dovézt, nebo si je můžete vyzvednout sami. Pořiďte si kvalitní dřevěné doplňky pro váš domov, a ušetřete spoustu peněz – naše výrobky jsou levnější než v hobby marketech, a kvalitou jsou někde jinde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup