Dovolená u moře

Asi jako úplně každý člověk, tak tak já mám opravdu moc ráda dovolenou. Opravdu si nedokážu představit život anebo nějaký rok, že bych nebyla na dovolené. Mám opravdu hodně fyzicky, a hlavně psychicky náročnou práci, takže si myslím, že podle mého názoru si dovolenou zasloužím opravdu vždycky. A to nejenom já. Myslím si, že i lidé kteří vůbec nepracují, tak taky potřebuji dovolenou. A víte proč? I když nejsou psychicky nebo fyzicky unavení, tak přeci potřebuji samozřejmě nějakou změnu. A třeba moje maminka, která pracuje z domu a stará se jenom o kompletace propisek, tak tak je vždycky potřebuje nějakou dovolenou.

Ráda odpočívám u moře.

Nejezdí sice na dvacet dní, jako já někam k moři, ale moje maminka vždycky jeden či dva dny, hlavně přes víkend někam na wellness. Většinou jezdí na wellness do Rumunska anebo na Slovensko, ale taky u nás v České republice. Je to opravdu příjemná dovolená, kde si moje maminka vždycky pořádně odpočine, tak aby se zrelaxovala. Myslím si, že právě lidí by už měli brát dovolenou opravdu hodně vážně, protože to taky pomáhá jejich fyzickému, ale hlavně duševnímu zdraví. Opravdu neznám nikoho, který by mi řekl, že vůbec nemá rád dovolenou a že ji nepotřebuje.

Jezdím i do ciziny.

A podle mého názoru opravdu každý člověk potřebuje dovolenou, aby načerpal taky nové síly. Tohle by samozřejmě měli vědět i všichni zaměstnavatelé, že když svým zaměstnancům dodají opravdu perfektní dovolenou a klid, tak taky potom zaměstnanci podávají samozřejmě lepší výkony. A to třeba můj bratr je toho živým důkazem, že když si můj bratr pořádně odpočine, tak potom v práci podává opravdu lepší výkony o sto procent. Taky se mi líbí, že zaměstnavatelé chtějí dát jen čtyři pracovní dny. A to je úplně skvělé! Takhle se Alespoň prodlouží dovolená opravdu všem a bude to vážně o mnoho lepší. Užijte si vaše volno!