Realizace plotů a gabiánových stěn

Otázka bezpečí a soukromí je jedním ze základních atributů, spokojeného bydlení. Naše společnost, Betonové ploty Lanškroun se zabývá touto problematikou v celé šíři a jsme schopni vás provázet od prvotního nápadu, až ke konečné realizaci. Nejen bezpečí a soukromí, ale i bezpečí pro vaše domácí mazlíčky, kterým znemožníte jejich, vámi nechtěné výlety. Samozřejmostí je hluková izolace a slouží i jako povětrnostní bariéra. Variabilita řešení vyhoví skutečně všem požadavkům, velmi nenáročná údržba a jednoduchý servis spolu s velkým výběrem dekorů je dalšími pro, při vašem rozhodování.

plány plotu

Velikost objednávky nijak nelimitujeme a vyhovíme všem vašim požadavkům. Zde bychom chtěli vyzdvihnout jednu věc, která vám ušetří čas, nervy a peníze a to, že naše ploty můžeme realizovat, bez nutnosti stavebního povolení a mezi nezanedbatelné výhody patří i bezúdržbovou našich výrobků. Silná individualizace umožňuje uspokojit zákazníka, ve velké míře jeho představ o realizaci. Zákazník si na našich stránkách může udělat představu o šíři našeho sortimentu a sám si zvolit řešení a realizaci. Je na zákazníkovi, jestli zvolí plot a sloupky s oboustranným reliéfem, či jednostranným, výšku plotu aj. U výšky plotu realizujeme, máme spodní výškový limit 50 centimetrů a realizovali jsme ploty i s výškou tři metry. Další z možností při vašem rozhodování, jsou Gabiánové sypané stěny s jejichž realizací máme bohaté zkušenosti a naleznete je v naší galerii.

soukromí

V případě vašeho kontaktu s námi probíhá standardní postup. Ujasníme si požadavky a vy nám vyplníte nabídkový formulář. Ihned po jeho obdržení učiníme všechny kroky, k co nejrychlejší kalkulaci a po následné odsouhlasení si upřesníme termín realizace. Každá realizace začíná přesným zaměřením a pro tuto činnost máme veškeré vybavení proškolené pracovníky s velkými zkušenostmi v problematice. V případě zřízení staveniště, např. terénní úpravy, likvidace a stávajícího plotu, jsme zcela soběstační a výstavba je plně v naši režii, bez subdodávek, jak z hlediska mechanického, tak i z hlediska lidských zdrojů