Sirup nemusí být plný cukru

Pít musíme všichni, ale ne všichni jsme schopní pít čistou vodu. Čistá voda je sice zdravá a přirozená, ale někdo potřebuje do vody přilít třeba šťávu nebo sirup, aby jí za den vypil dost. Běžně dostupné sirupy a různé šťávy ale nemívají zrovna ideální složení pro každodenní pití. Patříte mezi ty, kteří si jej ani tak nedokážou odepřít? Pak vyzkoušejte bio sirup. U nás jich najdete několik, a všechny v BIO kvalitě.

sirupy v lahvích

Nabízíme sirupy, které jinde nenajdete
U nás si dáváme záležet na tom, abychom vám nabízeli kvalitní produkty. Stejně je tomu i u našich sirupů. V nabídce máme třeba arónii, pomeranč, zázvor, a dokonce i konopí. Zakoupit u nás můžete i velmi zdravý sirup z rakytníku. Každý druh vám může nabídnout mnoho benefitů. Tím hlavním je bezpochyby jedinečná a lahodná chuť. Naše výrobky jsou nešizené, z kvalitních surovin, a hlavně bez přidaného cukru. I sirup může být zdravější, než ten, na který jste zvyklí. Ty naše jsou lepší, a zbytečný cukr v nich nenajdete. Obsahují jen ovocné koncentráty.

ovocné sirupy

Všechny sirupy jsou husté a mají velmi výraznou chuť. Proto je dobré je hodně ředit. Chutnat vám budou s vodou, čajem, ale i jako ochucovadlo na palačinky či třeba na zmrzlinový pohár. Fantazii se meze nekladou. Protože naše sirupy neobsahují nic navíc, najdete v nich poměrně vysokou nálož vitamínů. A to se hodí kdykoliv po celý rok. Sirupy máme o obsahu 500 ml, a také v balení po třech kilech. Tato větší balení se hodí do gastro provozů nebo pokud hostíte velkou rodinu či přátele. Dopřejte i vašim nejbližší to nejlepší z ovoce v podobě lahodného sirupu té nejvyšší možné kvality. Lepší sirup vyrobit nejde. Provozujete restauraci nebo kavárnu? Blíží se teplé počasí, a k němu se skvěle hodí lahodné limonády. Nabídněte svým zákazníkům vynikající domácí limonádu z našich sirupů. Uvidíte, že je budou chválit. 🙂