Autopůjčovna přistaví vůz i na letiště v Praze

Cestujete letecky do Prahy z druhého konce republiky, např. z Brna či Ostravy a rádi byste využili nabídku pronájmu osobního vozu či minibusu? Není to problém a vůz lze přistavit přímo do areálu letiště Václava Havla, které bylo dříve známo pod názvem letiště Praha Ruzyně. Kromě obvyklých pracovních výjezdů, jako jsou zasedání, konference, brífinky, obchodní cesty a podobné pracovní záležitosti, lze využít vůz pro volný čas a vycestovat s ním bez omezení vzdálenosti a ujetých kilometrů, třeba tam, kde bylo problematické dopravit se jinými dopravními prostředky.

ATR -72 na letišti v Praze

Dovolená s pronajatým vozem – pronájmy vozidel autopůjčovny letiště Praha mohou být výhodné pro skupiny nadšenců, kteří mají rádi vlastní soukromí, chtějí se vyhnout cestování vlakem či autobusem a přitom si užít dobrodružství podle svého. Můžete kupříkladu uspořádat hvězdicový zájezd pro osm osob a koncipovat jej různě, podle okruhu vašeho zájmu, např. po hradech a zámcích, přírodních památkách a chráněných krajinných oblastech. Výhodné jsou i pronájmy vozu s tažným zařízením a nosičem kol pro cykloturistiku nebo s přívěsem pro vodácké výpravy. Vodáctví se dnes věnuje obrovské množství lidí a atraktivita tohoto životního stylu souvisí i s minimálním dopadem veškerého omezování v souvislosti s Covid-19.

hrad Křivoklát

A kam se vydat, aby vaše volné dny stály za to, nenudili jste se a splnilo se tak vaše očekávání? Z hradů a zámků můžeme doporučit méně známé, ale atraktivní architektonické klenoty, jako je empírový zámek Kačina, hrad Loket, zámek Kozel či zámek Dačice, z přírodních scenérií Lužické hory, Český les, Slavkovský les, CHKO Třeboňsko.

Z říčních toků peřeje Stvořidla a úsek pod Medníkem na Sázavě, Čertovy proudy pod Lipnem na Vltavě, skalnaté útvary u Nezabudic na Berounce a na Lužnici úsek z Tábora do Dobronic. Z přírodních koupališť přehradu Lipno, pískovny u Veselí nad Lužnicí, Máchovo jezero a Hamr na Jezeře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup