Zážitkový den díky nadšencům „Hoši v koši“!

Sháníte dárek a musí být neobvyklý tak, aby darovaného překvapil a doslova mu sebral vítr z plachet? Pak pro vás máme tip na skvělé překvapení.
Pravda, bude z jiného ranku a trochu dražší, ale za určitých okolností se dá se pořídit i levněji. Navštivte web Hoši v koši a neváhejte si ho prohlédnout.
balony barevné
Za prvé si ujasněte, kolik peněz hodláte do dárku investovat. Můžete věnovat dárek jen jednomu anebo více členům najednou. Vše má své výhody a nevýhody.  Ten první bude dražší, ale pocit soukromí je „k nezaplacení“. Ten druhý bude levnější a svou radost naopak můžete sdílet spolu s ostatními.
Za druhé – po pátrejte, zda vaši blízcí netrpí fobií z malého prostoru, anebo z výšek. Tímto dárkem byste jim pak zaručeně radost neudělali, spíše zadělali na nervový šok! Jedná se totiž o lety balonem.
Pokud chcete vaše rodiče, přítele, přítelkyni, manželku, prostě vaše nejbližší překvapit, vězte, že s tímto dárkem jim vyrazíte dech, obzvláště, pokud se vám podaří vše udržet v tajnosti.
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se jedná o nezapomenutelný zážitek. Radovala jsem se ode dne, kdy jsem dárek obdržela. Jen letenka vystavená přímo na jméno obdarovaného je skvost. Je vyzdobená, opatřená kovovou pečetí a je k ní připojena i kartička, kam dárce vepíše své přání pro budoucího „balonářem“.
Již jen samotný start je zážitek! Podílíte se na přípravě balónu, vidíte, jak se takový kolos uvádí do pohybu. Můžete fotit, pobíhat a poskakovat radostí.
horkovzdušné balony
Jakmile se balon začne  naplňovat a směřovat vzhůru, je třeba být připraven. Na pokyn pilota nastupujete do balonu a balon se pomaloučku zvedá a míří k nebesům. Příprava balonu netrvá až tak dlouho. Nemáte čas sledovat hodiny, protože se dějí neuvěřitelné věci, které jste ještě nejspíše neviděli. Takže vychutnávejte každičký okamžik.
A samotný let? Jedním slovem báječný! Úžasný ničím nepřekonatelný zážitek. Trvá celou hodinu, letíte tam, kam vás vítr nese. Máte pocit, že plujete časem. Jako bonus pro vás je pohled dolů a vy vidíte, jak je naše země nádherná – louky, pole, lesíky, domy vnořené do stromoví …  Nezapomeňte na selfíčko!! A po přistání přijde další překvapení. Ale tohle tajemství už si zažijete vy anebo vaši blízcí sami….
 Přeji vám nádherný zážitek díky nadšencům Hošivkoši!