Řešení pro firmy

Nabízíme to nejlepší řešení pro všechny firmy, které musejí vést účetnictví a chtě mít vše v jednom programu, přehledně, jednoduše a opravdu snadno ovladatelné. Je důležité, aby to všechno bylo správně. Vyberte si hned. Dostane se vám kvalitní péče a celý program bude pro vás přínosný. Tento program nabízí zpracování elektronických faktur, vedení vše v počítačové podobě, takže bez jakéhokoliv papírování. Můžete si to zkusit. Program je jednoduchý, snadno ovladatelný, přehledný, spolehlivý, cenově dostupný a ověřený u stovek klientů.

kontrola

Co více byste si měli přát? Tohle je přesně to, co byste od toho měli žádat. V programu jsou také volně integrované snadné upomínky. Také cizí měna není problémem, kurz se nastaví tak, aby to bylo v souladu s aktuálním kurzem, a dá se to všechno v klidu přepočítat a dopočítat, aby to sedělo, protože normálně je to docela složité. Máme zde několik možností, jakou variantu zvolit. Můžeme nabídnout základní modul nebo ten, který je rozšířený. Rozšíření může být třeba o cizí měnu a také dílčí a konečné faktury.

doklady

Kontrola


Je důležité, aby to všechno seděl, protože pokud něco bude špatně zadané, tak to nebude sedět a můžete strávit celý den a sedět v papírech, abyste odhalili chybu. My proto nabízíme právě elektronickou podobu programu, kde se chyba nedělá a pokud se stane, tak se rychle odhalí, protože to projde celou řadou kontrol, aby se právě chyby nestaly. Pokud tohle děláte ručně, tak musíte připočítat i to, že lidé chybují. Programy ne. Faktury budou velice automaticky tříděny a ukládány. Pro více individuální řešení se na nás také obraťte s tím individuálním dotazem. Pomůže vám to rozhodně. O další starosti budete mít méně. Cenová dostupnost je přijatelná. Kvalita abnormálně vysoká spolehlivá. Napište pro více informací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup