Peníze pro podnikatele

Když si podnikatel potřebuje půjčit peníze, mohou mu někdy padnout do oka atraktivně vyhlížející nabídky typu hypotéka bez registru nebo hypotéka bez dokládání příjmu. A je logické, proč tomu tak je.
Zkrátka se ne každému líbí, když se mu někdo cizí vrtá v soukromí, a to bez ohledu na to, zda je toto soukromí ostudné, směšné nebo naopak dokonalé, za které se stydět netřeba.

platební karta

Ona https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru/ totiž dává naději na to, že ‚si nikdo nevšimne‘ dejme tomu nízkých příjmů dotyčného podnikatele nebo jeho eventuálního negativně působícího záznamu v registrech dlužníků, tedy toho, co dotyčného připravuje v bankách o šanci dostat se k penězům.
Zatímco v tomto případě se přesto k penězům dostat lze, a to v podstatě velice jednoduchým způsobem.

Takovému podnikateli stačí, když poskytne tuto půjčku nabízející nebankovní finanční instituci do zástavy vhodnou nemovitost, svoji nebo klidně i třetí osoby, dejme tomu byt, dům, chatu, pozemek a tak dále, a může na oplátku dostat až sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti s až třicetiletou lhůtou splatnosti a tudíž nízkými splátkami. Přičemž se nenahlíží do registrů pro firmy a není žádáno ani dokládání příjmů té které společnosti, nevadí ani exekuce, ani zástavy.
Žadatel tak může přijít k penězům snadno a rychle. Stačí:

  • vyplnit online formulář
  • poslat e-mailem několik fotografií zastavovaného objektu
  • vyčkat ohlášení se manažera, který už s budoucím klientem dojedná všechny záležitosti
  • vyčkat nanejvýš čtyřiadvacet hodin na předschválení
  • podepsat veškerou s touto hypotékou související dokumentaci
  • a vyzvednout si peníze ze svého účtu, kam budou zaslány

plná peněženka
Nevyžadují se přitom ani žádné platby předem, nejsou tu žádné záludnosti ukryté do sotva srozumitelného textu nebo do textu napsaného malým písmem. Jediné, co je důležité, je to, zda se má člověk za úvěr čím zaručit a zda bude schopen splácet vše, co mu v souvislosti s touto půjčkou vznikne.
A takto půjčené peníze lze použít prakticky na cokoliv, od vyplacení exekucí třeba až po refinancování nevýhodných půjček.
Prostě ideál.