Zlepšete svoji erekci


Je zcela normální, pokud se u vás někdy objeví potíže s erekce. Existuje ale zároveň mnoho faktorů, které vaši sexuální výkonnost ovlivňují. Pokud se ale potíže objevují opakovaně, tak máte co dočinění s onemocněním jménem erektilní dysfunkce. Erektilní dysfunkce je stav, který postihuje milióny mužů po celém světě. Je to stav, který přibývá s přibývajícím věkem. Existuje ale několik strategií a metod, které vedou ke zlepšení erekce.

Mluvte s partnerem

Ano, problém s erekcí je bezpochyby citlivé téma, ale s kým jiným byste si měli promluvit, než se svým partnerem? Pokud nepočítáme lékaře. Za poruchou erekce mohou stát i emocionální problémy nebo strach ze špatného sexuálního výkonu. Otevřená komunikace o vašem zdraví a obavách může pomoci prolomit bariéry a zlepšit stav vaší erekce.

komunikace

Cvičení

Za erektilní dysfunkcí často stojí špatné prokrvení cév, které vedou po celé délce vašeho penisu. Vaše srdce nezvládá pumpovat do cév tolik krve, aby to stačilo pro dosažení erekce. Pravidelným cvičením můžete tento problém eliminovat. Doporučuje se, aby se dospělí muži věnovali alespoň dvě a půl hodiny aktivity týdně.

Zdravá strava

Nezdravé stravování vede ke spoustě onemocnění a je také rizikovým faktorem pro poruchy erekce. Zdravá strava vám může pomoci k dobrému stavu vašich cév. Pro erektilní dysfunkci je například dobrá středomořská strava, která se skládá z bobulovitého ovoce, čerstvé zeleniny, celozrnných výrobků, ořechů, luštěnin, ryb a olivového oleje.

zdravá strava

Omezte tabák a alkohol

Kouření ničí vaše srdce, mozek a ostatně téměř všechny vnitřní orgány. Stejně tak i alkohol. Jsou to neřesti, kterým se oddává velké procento populace, ale právě tyto neřesti mohou stát za tím, že vaše erekce nefunguje tak, jak má. Proto přestaňte kouřit a přestaňte pít alkohol, nebo jeho spotřebu alespoň omezte na minimum.