Zdravé zuby v každém věku


Mléčné zuby nám jednou vypadají, a jejich stav má vliv i na ty stálé, které nám narostou po nich. Je potřeba abychom děti vedli ke správné péči o zuby. Malé děti by neměly jíst příliš sladkostí a rozhodně by neměly pít slazené nápoje. Ničí se tím zubní sklovina a protože malým dětem není možné zcela vyčistit zuby jako dospělého, začnou se tvořit kazy. Léčba kazů je nepříjemná, často bolestivá a dnes je problém sehnat zubaře. Proto je lepší věnovat se prevenci, která je levnější a rozhodně nebolí.

dentální hygiena

Dentální hygiena Praha – cena se u nás v Clininic+ pohybuje okolo 2000 Kč, což není mnoho když vezmeme v potaz že jde o hlavní město. Dentální hygiena je velmi důležitý krok v péči o zuby, protože vám zuby dokonale vyčistí. Nemusíte mít obavy, protože přístrojové čištění zubů nebolí. Tento druh čištění zubů je velice důležitý, protože vás zbaví všeho co na zubech nechcete a co by mohlo způsobit nějaké onemocnění, nejčastěji zubní kazy. Díky speciálním nástrojům se dostane všude, tam kam vy běžným kartáčkem ne. Odstraní šetrně zubní plak, kámen i skvrny od potravin a nápojů. Hned budou vaše zuby hezčí a zdravější.

čištění zubů

Zároveň vám hygienistka pomůže vybrat vhodné nástroje k čištění. Podle stavu zubů a dásní vám vybere vhodnou tvrdost kartáčku, velikost mezizubního kartáčku či zubní nitě a tak vám dá dárek v podobě sady na čištění zubů. U nás budou vaše zuby v těch nejlepších rukách. Kromě dentální hygieny u nás najdete i zubaře. Společnými silami uděláme maximum pro to, by byly vaše zuby zdravé a hezké. Kromě běžných zákroků nabízíme i bělení zubů, takže od nás můžete odejít s dokonalými zuby jako z reklamy. Nezáleží na tom jaký kartáček používáte, porotě ani elektrický kartáček mnoho lidí neumí podívat správně. Proto se k nám objednejte a zuby si nechte důkladně vyčistit, rozhodně se to vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup