Zdravá strava

Pamatuji si, když jsem svazovala svá těhotenská kila. Byla jsem po porodu asi dva roky a vůbec jsem nemohla shodit ta kila. A byla jsem z toho nešťastná, a tak jsem si řekla, že vyzkouším asi všechny diety, které existují. A začala jsem na tom, že jsem začala velmi hodně hladově. Bohužel to ale dopadlo tak, že mi bylo pouze jenom špatně a byla jsem taková malátná a bez života. Tak jsem si řekla, že takhle to dál nepůjde. Tak jsem taky z jídelníčku zkusila vyřadit všechno sladké. Takže jsem se vzdala čokolád a sladkých nanuků. Sladké a nanuky jsem milovala, ale kvůli hubnutí jsem opravdu nic nemohla. Jenomže jsem to asi nějak přepískla a omdlévala jsem. Asi to bylo pro mé tělo opravdu šok, když se zbavilo všeho sladkého jídla. Tak jsem si řekla, že zkusím nápoj na hubnutí, protože nápoj na hubnutí brala moje maminka, když chtěla shodit svá kila.

Jezte zdravě.

Musím, že jsem si myslela, že to snad nějaký vtip. Jak mě může nějaký nápoj na hubnutí udělat štíhlou? A tak jsem si řekla, že když už všechno zkrachovalo, tak třeba tohle bude zázrak a podaří se mi zhubnout. Chtěla jsem dát dolů až třicet kilo. Tedy sice je to docela hodně, ale pro mě to bylo docela málo. Protože už předtím jsem shodila dvacet kilo. Ano, byla jsem docela hodně obézní.

Zkoušíte všechno, aby jste zhubli?

A taky jsem ráda, že nápoj na hubnutí byl opravdu chutný. Vybrala jsem si s příchutí mango. Protože mango je moje oblíbené ovoce. Takže jsem byla ráda, že mám alespoň svojí oblíbenou chuť v nápoji na hubnutí. A musím říct, že mi docela překvapilo, když mi nápoj na hubnutí opravdu taky hodně zasytil. Takže jsem taky neměla chuť na jídlo a na sladké. A to bylo právě pro mě, aby splnily svůj účel. Takže jsem ráda, že jsem se do toho pustila a vůbec toho nelituji. I když nápoj na hubnutí není nejlevnější. Alespoň má všechno velkou efektivitu. Takže i vám ho mohu doporučit.