Schodiště podle vašich představ

My, v K.M.K. DESIGN nabízíme široký výběr sortimentu interiérových a exteriérových schodišť https://www.kmkdesign.cz/schodiste-schody, které jsou vyráběny z různých materiálů například z kamene, betonu, dřeva, skla, či nerezi.

Na zakázku dokážeme vytvořit jakýkoliv druh schodiště – kombinované, nerezové, točité, skleněné, samonosné, venkovní, bočnicové a čepové. Nejvíce populárním druhem jsou kombinovaná schodiště, která jsou vhodná do vnitřních prostorů, ať už se jedná o byty, apartmány, rodinné domky, či kanceláře, hotely, nebo fitness centra. Kombinovaná se jim říká, proto, protože při jejich výrobě se používá kombinace více druhů materiálů, například dřevo s betonem. Na výrobu jsou nejjednodušší a co se týká ceny, vycházejí většinou ze všech schodišť nejlevněji.

kombinované schodiště

Takovým luxusnějším schodištěm, které máme v nabídce je schodiště vyrobené ze skla. Pro celkovou konstrukci se používá většinou nerez. Kombinace těchto dvou materiálů je bezpečná, a navíc skvěle vypadá. Pro výrobu schodů se používá bezpečnostní lepené vrstvené sklo. Co se týká údržby těchto schodů, můžeme na ně používat přípravky ve spreji, které jsou určené na skleněné materiály. Na nerezové zábradlí se naopak používá speciální sprej na nerez, který má dezinfekční účinky a také zabraňuje zanechávání otisků prstů a rukou. Skleněné schodiště bývá jednou z těch dražších variant, každopádně se vyplatí jako investice do luxusnějšího interiéru.

skleněné schodiště

Rozhodně koukněte na naše webové stránky kmkdesign.cz, abyste si dokázali udělat lepší představu o tom, co nabízíme. Naleznete tam i poměrně dost fotografií se schodištěmi, které jsme vytvářeli a také orientační ceník, abyste orientačně věděli, na kolik by vás, jaké schody vyšly.

Mimo schodiště jsme také schopni zakázkově vyrobit různá zábradlí, přístřešky, dveře a také nabízíme i zámečnickou výrobu různých konstrukcí z nerezové oceli podle vašeho designu.