Pohodové stěhování v Praze 6 nedaleko přírodního parku Divoká Šárka

Praha 6 – docela strohý název části města, který stěží osloví někoho, kdo to tu nezná, nikdy tu nebyl a domnívá se, že je to jen přelidněná „placka“ plná chaosu, automobilového provozu a smogu. Nenechte se mást těmito zkreslenými pohledy, a jestliže plánujete stěhování na Prahu 6 a vážně uvažujete o koupi domu, bytu nebo alespoň o pronájmu, přesvědčte se sami, jaký nádherný kout naší země to je.

Divoká Šárka Praha 6

Praha 6, to je otevřená pláň pražského letiště, městské části Dejvice, Břevnov, Veleslavín, Střešovice, Bubeneč, Vokovice a Liboc. V každé z nich naleznete zajímavá místa, z nichž ta nejkrásnější a nejpůsobivější jsou Obora Hvězda, Břevnovská klášterní zahrada a rozsáhlý přírodní park Divoká Šárka s vodní nádrží Džbán.

papírová krabice na stěhování

V předchozím odstavci jsme tu naznačili stěhovací proces, je to jistě závažné životní rozhodnutí, které každého prověří, jak je na tom nejen fyzicky, ale především, jak to zvládá po duševní stránce, ovšem nezapomínejme, že dnes jsou stěhovací firmy na zcela jiné úrovni, než jak tomu bylo za socialismu.

Stěhováci se snaží vám vyjít vstříc – to je první, co si zapamatujte, protože by v opačném případě nemohli uspět v široké konkurenci. Nebude problém s nimi projednat podrobnosti přímo u vás doma, mohou vám efektivně poradit, co je dobré, a co naopak není zrovna vhodné, mohou zajistit balicí materiál, demontovat nábytek a přizpůsobit jej na novém místě tamním podmínkám, mohou vypomáhat s instalací bytových doplňků a spotřebičů a koneckonců není problém sjednat službu komplexní – na klíč.

Dejte pozor na administrativní záležitosti – co za vás ale žádná stěhovací firma neudělá, protože k tomu nemá potřebné páky ani pravomoci, je vyřízení přepisů energií, nájemní smlouvu, nové doklady a veškeré další „papírování“. Proto nenechávejte stěhování na poslední chvíli a ponechte si alespoň měsíc času, abyste v poklidu zařídili vše, co je třeba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup