Podzimní barvy v módním světě

Příroda se oddává do svého každoročního smutečního hávu, neboť všechno živé umírá či se chystá k zmijímu spánku, aby bylo za pár měsíců opět probuzeno a znova se zúčastnilo toho roje, kterým je koloběh života.

Každoroční období plné letního slunce, tepla a radovánek spojených s vodou a horkem a volnem končí, na řadě je barevně nádherný a velkolepý podzim. Víme, jak nepodlehnout chmurám, která nás v této roční době často zachvacují – vydejte se na nákupy a pořiďte si něco veselého a trendy, co vám zaručeně zvedne náladu!

Krásy nevyzpytatelného podzimu
Lehké svršky, topy a vzdušné materiály střídají svetry, mikiny nebo ponča. Lehké baleríny nebo žabky musíme vyměnit za tenisky či polobotky, nebo kotníkové kozačky nebo velmi moderní mokasíny, které jsou do módy po několika letech zpátky.

Podzimní móda, to ale není jenom neforemné a velké oblečení, ve kterém si připadáte široká a nemotorná. V chladnějších měsících je nutné oblékat se vrstvovitě, efektivně a elegantně – podzimu styl nechybí, jenom musíte najít ten přesný a pravý pro vás. Sáhněte po trendech letošního podzimu:
žena v kabátě
–          Kabát výrazné barvy i střihu
Nebojte se barevné kombinace, nic tím nezkazíte, naopak. Extravagantní je dobré, zemité tóny jsou trendy a semiš je in. Úzká sukně a propínací svetr? Skvělé!

–          Kozačky
Na denní chození po velkoměstě jsou ideální nízké kozačky na širokém podpatku.

–          Vínová, bordó, šarlatová
To jsou hlavní odstíny pro tento podzim. Nebojte se je kombinovat s indigovou nebo tmavě zelenou – doopravdy nemáte co zkazit. Romantika v tmavém odstínu, to zní jako šance na podzimní lásku, ne?
pár v kožených bundách
–          Hnědá, písková, zlatá, velbloudí, béžová
Zemité odstíny jsou neskutečně elegantní a šik. Zvolíte-li v této barvě kabát, kabelku nebo koženou bundu, nebudete litovat.

–          Skinny střih
Ať už mluvíme o skinny kalhotách nebo upnutém tílku a přes ně pončo – nic nezkazíte. Vyberte správnou barvu, skinny kalhoty nemusejí být černé, aby byly elegantní. Vyzkoušejte je například ve vínové barvě, a zkombinujte s nimi hnědou koženou bundu!