Na chlornan sodný je spolehnutí

Možná si právě vybíráte ty pravé přípravky bazénové chemie, které se postarají o to, aby voda ve vašem bazénu byla jako z křišťálu. Pokud hledáte opravdu spolehlivé přípravky, které jsou léty prověřené a rozhodně vás nezklamou, vsaďte na chemii na bázi chlóru. Ne nadarmo patří chlorová chemie mezi majiteli bazénů k té nejoblíbenější ze všech kategorií.

holčičky v bazénu

A není se vůbec čemu divit, protože chlór je jako účinná látka nejen velice spolehlivým oxidačním činidlem, ale také má ve vodě velice dobrou stabilitu a nedochází k nečekaným prudkým výkyvům koncentrace účinné látky ve vodě. A to znamená jediné – vaše voda bude vůči všem mikroorganismům v podobě bakterií, sinic a řas maximálně chráněna.

Navíc, chlorové přípravky existují v mnoha podobách, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám při údržbě bazénu bude vyhovovat nejvíce. Můžete volit mezi pevným a kapalným skupenstvím, tedy mezi tekutým chlórem, který se prodává jako stabilizovaný chlornan sodný, mezi granulemi či tabletami. Dokonce existují i tablety, které v sobě spojují hned několik účinných látek najednou, a tak nepůsobí pouze při desinfekci vody, ale také při její úpravě, vodu projasňují, stabilizují pH a vločkují nečistoty. A je jasné, že jejich použití je velice snadné – stačí pouze vložit potřebné množství tablet do dávkovače tablet v plováku. Pokud však potřebujete hladinu chlóru v bazénové vodě zvýšit šokově, pak spíše uvítáte přípravek chlor šok anebo již dříve zmíněný chlornan sodný. Ten se rovněž vyznačuje dobrou stabilitou ve vodě a spolehlivými desinfekčními účinky, proto je používán nejen k úpravě vody zahradních a domácích bazénů, ale také ve vodárenství anebo v úpravnách pitných vod.
chodidla nad hladinou

Je tedy vidět, že na trhu je široká paleta výrobků, ze kterých můžete vybírat a všechny tyto přípravky na bázi chlóru mají jedno společné – rozhodně váz nezklamou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup