Lékaři a zdraví

Přečtěte si moji vlastní zkušenost s prací obvodního lékaře. Možná se někteří zamyslíte nad svým lékařem a třeba ho změníte. Pokud se vám něco nelíbí, rozhodně se nebojte lékaře změnit!
lékařský plášť 
Vše začalo v polovině října roku 2017. Tehdy se mi náhle udělalo zle, ale tak jak se mi nikdy zle neudělalo. Přeskočím to, že jsem chodil na pár vyšetření. Důležité je, že jsem chodil ke své praktické doktorce a můj stav se nijak nezlepšoval. Stále jsem pociťoval závratě při chůzi venku, bolesti hlavy, pocity na omdlení. Moje doktorka mi řekla, když mě poslala na pár vyšetření, že jsem mladý a nemůžu být nemocný. Hlavně ať si uvědomím, kolik taková vyšetření stojí. Tak jednak je mi 29 let a nemocné jsou i malé děti. Druhá věc je, že přece je mi jedno, kolik, jaké vyšetření stojí. Jak mi tohle může vůbec doktorka říct? Snad je tam proto, aby se mi snažila pomoct a brala moje problémy vážně. Doslova jsem si u ní vydupal, aby mne poslala na internu k paní doktorce. Mezi tím se mi stal naprostý kolaps a odvezla mne sanitka do nemocnice. Ani to mojí obvodní doktorce nestačilo a stále tvrdila, že mi nic nemůže být.
lékařské nářadí
Podotýkám, že mi nikdy neudělala ani EKG (to by se určitě dělat mělo, pokud se dějí takové věci), nečetla evidentně ani pořádně zprávy z vyšetření. Sváděla to na to, že jsem hubený. Argument, že jsem se takhle nikdy necítil a nemohu chodit do práce po nějaké době přestal stačit. Ale já jsem i k ní kolikrát šel s kamarádem, protože sem se bál, že mi bude zle a budu potřebovat pomoc, což se mi již kolikrát potvrdilo. Dostal jsem se tedy na internu za skvělou paní doktorkou. Tato paní doktorka se velice divila tomu, že mi moje obvodní doktorka ani nedělala nikdy EKG. Navíc se dívala na zprávu z nemocnice a říkala, že jsou tam některé hraniční hodnoty a některé zvýšené a že uděláme znovu odběr krve. Velice se divila přístupu mojí doktorky a nechápala, jak mi takové věci mohla říci. Navíc mi moje obvodní lékařka odmítla prodlužovat neschopenku, tak jsem musel ukončit práci (nebyl jsem schopen tam vůbec chodit) a díky tomu jsem přišel o dávky v nemocenské a dostal se do velice špatné finanční situace (nemůžu chodit do práce).
lékařský stetoskop 
Od té doby je můj stav stále stejný. Nicméně moje internistka nebere nic na lehkou váhu a začala mne posílat na odborná vyšetření a opravdu nic nenechává náhodě. Doufám, že se zjistí, co se děje a budu za se v pořádku. Pokud se vám postup lékaře nelíbí, tak se nebojte ozvat a změnit ho!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup