Jaké doplňky zvolit k pánskému obleku?

Pro řadu mužů má oblek své čestné místo v jejich šatníků, někteří ho oblečou jen při sváteční příležitosti, pro jiné je to každodenní chleba. V obou případech je ale dobré pánský oblek doladit s doplňky. Víte, jak například ladit oblek s kravatou? Kdy je vhodné oblek doplnit o hodinky nebo třeba kapesníček? Správné doplňky mohou samotný oblek povznést na úplně jinou úroveň a zároveň definovat osobnost nebo prolomit konvenčnost a jednotvárnost. Pokud vás nudí každodenní pracovní look, tento článek je přesně něco pro vás.

Základ v podobě kravaty

Kravata je základní doplněk, který jde ruku v ruce s oblekem. Ať už v kombinaci s ležérním, business nebo třeba společenským sakem vypadá kravata vždy stylově. Módní průmysl je v tomto ohledu opravdu všestranný a mnoho mužů tak s výběrem může mít poněkud problém. Pokud dáváte přednost sněhobílým košilím, s výběrem kravat to budete mít o poznání jednodušší. Můžete vybírat z nespočet materiálů i barevných kombinací.

Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky

Ke správnému obleku zkrátka patří! Pokud hledáte sofistikovaný oblekový doplněk, jistě vsaďte na manžetové knoflíčky. Na trhu je opět nespočet různých variací a je tedy jen na vašem vkusu, pro který pár se rozhodnete. Vybírejte je vždy s ohledem na typ košile. Manžetové knoflíčky se hodí na speciální příležitosti a na jejich použití je také zapotřebí speciální košile.

Pánské hodinky

Hodinky

Na společenské akce hodinky raději nechte doma, do práce nebo při volnočasových aktivitách jsou ale hodinky skvělým společníkem. Můžete vsadit na klasiku, která vypadá na pánském předloktí vždy dobře. Určitě nešlápnete vedle, pokud váš volnočasový outfit ozvláštníte třeba dřevěnými hodinkami https://www.robswood.cz/. Navíc si je můžete nechat vyrobit na míru dle vlastních preferencí. Noste hodinky, které jsou jedinečné a vytvořeny podle vašeho vlastního návrhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup