Hračky s motivem Krtečka

Malí kluci i holky si už od http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-krimi/515569/silvestr-v-karlovarskem-kraji-byl-dle-hasicu-klidnejsi-nez-jindy.html malička častokrát oblíbí nějakou tu pohádkovou postavičku. Ti nejmenší mají často v oblibě Krtečka. Různé hračky s tímto tématem nakoupíte v dětském obchodu Krteček, který má nabídku nejrůznějších produktů pro nejmenší i větší kluky a holky.barevná stavebnice
A co všechno můžete v e-shopu pořídit s motivy této pohádkové postavičky?
KAMARÁD NA SPINKÁNÍ v podobě plyšového muchláčka
Jak zajistit vašim ratolestem příjemnější a klidnější usínání? Děti se potřebují cítit v bezpečí, a to jim přinese třeba nějaká oblíbená hračka. Pro takové případy můžete pořídit plyšového muchláčka Krtečka, se kterým bude usínání jistě příjemnější.
NA VÝLETY I K PRARODIČŮM NA NÁVŠTĚVU
Malí výletníci ocení tašku přes rameno, která má design jak jinak než s oblíbeným kresleným zvířátkem. Do tašky přes rameno si tak pohodlně sbalí nejen svačinku na rodinný výlet, ale také třeba pár nejnutnějších věcí na návštěvu k babičce a dědovi.
KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ
Pořekadlo, že kdo si hraje, nezlobí je známou věcí. A aby bylo hraní zábavné a chytlavé, můžete hry pořídit právě s motivem oblíbeného pohádkového hrdiny. V nabídce na vás čeká třeba hra „Co kam patří“, díky které se vaše ratolesti naučí logickému uvažování a také si zlepší koordinaci „oko – ruka“. Zabaví se také se zábavnými puzzle.
PLYŠOVÝ KAMARÁD
Postavičku krtečka také můžete pořídit v plyšové verzi, kterého si zamilují především ti menší. Stane se tak jejich kamarádem a bude je doprovázet třeba i na cestách.dřevěné letadýlko
KNÍŽKY PRO NEJMENŠÍ
Lásku ke knížkám je třeba pěstovat už od útlého věku. Proto i v e-shopu naleznete hned několik knížeček pro nejmenší, které jsou plné nejrůznějších barevných obrázků.
Spolehněte se na kvalitní hračky. Vyberte některou z hraček s designem Krtečka a dopřejte vašim ratolestem zábavné hraní s hračkami, které jen tak neomrzí.