Darujte jedinečný zážitek, darujte poukaz na únikovou hru

Třeba právě vy nyní tápete nad tím, čím byste letos mohli obdarovat někoho ze svých blízkých k Vánocům. Vymyslet ten pravý dárek není žádná hračka, a čím je člověk starší, tím více má pocit, že všechno zajímavé už svým blízkým někdy daroval, takže je těžké se neopakovat, tím spíše být originální. Není snadné nesklouznout k tradičnímu stereotypu či darování finančního obnosu v obálce. To je sice ryze praktické, ale není to žádným překvapením a rozhodně nedáváte nic, na co by dotyčný mohl ještě dlouho vzpomínat. Je pravda, že žádný zázračný recept na ten nejlepší vánoční dárek neexistuje. Ale existuje způsob, jak darovat něco jedinečného, na co bude dotyčný vzpomínat.

dveře

Když darujete zážitky, bude to vždycky něco víc, než nějaká věc anebo peníze. Ovšem klíčové je v tomto případě dobře odhadnout, jaký má dotyčný vkus a povahu, a co ho bude bavit.

Zajímavým tipem na dárek může být třeba dárkový poukaz na únikovou hru. Pokud bydlíte v Hradci Králové anebo v jeho okolí, tak darujte vstup do únikové místnosti právě zde. Dárkový poukaz na únikovou hru v Hradci králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/ je zároveň vstupenkou do světa plného záhad. Máte na výběr hned ze dvou typů her, které jsou pro obdarovaného poukazem na parádní dobrodružství. Ovšem pozor, není to nic pro lidi, kteří mají strach z uzavřených tajemných prostor, kde není nouze o překvapení! Naopak nadšení budou ti, kteří v životě ze všeho nejvíce touží po řešení logických hádanek, tajemných hlavolamů, hledání skrytých předmětů, a především pátrání po stopách, které vás dovedou až k cíli.

duch

Zkrátka se jedná o devadesát minut originální zábavy, kdy se člověk stane hlavním hrdinou v reálném čase a prostoru. Nyní to všechno bude jen na něm a na jeho společnících, se kterými zažije nefalšované dobrodružství, na jaké bude ještě dlouho vzpomínat. A to je dárek, který se cení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup