Čím platit v nouzi?

Platit se musí. Je celá řada potřeb a situací, kdy se to jinak než s pomocí peněz nezvládne, kdy se musí náležité peníze vynaložit, aby člověk měl to, co potřebuje mít. A proto se zkrátka my lidé bez finančního zabezpečení v žádném případě neobejdeme. Musíme si na sebe vydělat nebo nějakým jiným způsobem přijít k penězům, jimiž se dají hradit náklady, jež s našimi životy souvisejí.

Jenže jak mají toho popsaného dosáhnout ti, kteří nemají momentálně dostatečně vysoké příjmy nebo se na ně valí tolik výdajů, jež jsou nezbytné, že se to při stávajících příjmech jednoduše zvládnout nedá? Jistě, tito se mohou pokusit ušetřit na tom, co zrovna nezbytně nepotřebují, jenže to nejednou není řešení. Protože ani úsporný styl života nezaručí, že člověku zbydou peníze aspoň na to skutečně důležité.

japonské peníze

A tak si prostě někdy musíme vzít půjčku. Někdy není žádné jiné dostupné řešení. Navštívíme tedy nějakou finanční instituci, zažádáme si tady o zmíněnou finanční pomoc a… A třeba ji také nedostaneme. Bankovní úředníci totiž až nepříjemně často dospějí po posouzení všeho jim doloženého k názoru, že žadatel nesplňuje jejich požadavky, a pak je zkrátka půjčka zamítnuta.

rubly bankovky

Ale ti, kdo tento stav věcí znají, to mají i v podobné situaci, kdy na tom nejsou vůbec dobře, snazší. Vědí totiž, že nemá smysl ztrácet čas někde v bance, a jejich volbou se rovnou stává nebankovní hypotéka bez registru. Za předpokladu, že tito mají příjmy, z nichž je možné hradit splátky, a za předpokladu, že se tito dokážou za tuto hypotéku zaručit zástavou své nemovitosti, tu totiž lze uspět, a to dokonce velice snadno, rychle a výhodně. Protože i takovým žadatelům tady vyhoví, i takovým tady půjčí, a to za docela výhodných podmínek, třeba i sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti. A splácet tu dlužník může třeba až tři desítky let.

Což činí takovou nebankovní hypotéku ideálním řešením finanční tísně těch, kteří jsou na tom nevalně, kteří by jinde neuspěli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup