Půjčovna dodávek Brno je služba jako každá jiná

Přepravní dodávky dnes poskytují mnohem širší možnosti, než jaké měli lidé před třiceti lety. Tehdy se náklad převážel buď na vozíku s tažným zařízením, na střešním nosiči, anebo vozy typu Škoda 1203. Vozový park byl velmi omezený a už vůbec nebylo možné si takový automobil vypůjčit.

jízda po dálnici

V současné době máme v tomto směru možnosti takřka neomezené, zapůjčení lze sjednat na libovolně dlouhou dobu a můžeme si zvolit vůz o užitkovém objemu až 17 krychlových metrů. Není tedy nutné kvůli občasnému stěhování nebo převážení různých předmětů pořizovat ojeté auto, starat se o platby povinného ručení, přezouvání pneumatik a pravidelný servis, u dodávky z půjčovny pouze doplňujeme palivo.

Na co nesmíme při zapůjčení vozu zapomenout

Čas a vzdálenost – součástí smlouvy o zápůjčce je uvedení přesného času navrácení vozidla. Ten je nutné dodržet a podle toho je třeba naplánovat svůj program. Některé firmy umožňují i pružné prodloužení původně sjednaného termínu, jestliže jej např. telefonicky ohlásíte s určitým předstihem. Naopak vzdálenost, resp. počet ujetých kilometrů vůbec nerozhoduje. Do smluvní ceny je započítána amortizace vozu, která odpovídá přibližné době jeho využívání klientem. Ten si naopak hradí pouze palivo. Bývá zvykem předávat si dodávku vždy s plnou nádrží.

klíčky od vozu a mapa

Technický stav – většina solidních firem se snaží udržet dobrý technický stav vozového parku i ve vlastním zájmu. Příliš časté závady a množství reklamací by mohlo způsobit odliv zákazníků, ovšem i v takovém případě se může přihodit nepříjemnost, anebo se některá závada přehlédne. Proto je při předání auta velice důležité zkontrolovat jeho stav, a pokud je to možné, provést i fotodokumentaci.

Zabezpečení nákladu – při přepravě jakéhokoli nákladu je nutné používat selský rozum a předpokládat jeho pohyb, jestliže nebude dostatečně v nákladovém prostoru ukotvený. Slouží k tomu přepravní kurty nebo stahovací popruhy, ale lze využít i silnější provazy. Volně se pohybující náklad by mohl poškodit interiér, nebo z něj dokonce vypadnout, což by ovšem musela půjčovna dodávek Brno naúčtovat jako náhradu škody způsobenou nedbalostí klienta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup